Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5