Titles you rated
Melo MovieRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Doona!Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
WayneRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.0