Titles you rated
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
A Condition Called LoveRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 3.5
Play It Cool, GuysRated ★ 5.0- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Migi & DaliRated ★ 4.5- My Hero Academia: Yuei Heroes BattleRated ★ 5.0
Doctor Who: The Power of the DoctorRated ★ 3.5
Doctor Who: Legend of the Sea DevilsRated ★ 3.0
Doctor Who: Eve of the DaleksRated ★ 3.0
Doctor Who Season 13Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Doctor Who Special: Revolution of the DaleksRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 3.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0