Movies
Ratings
227
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
RoomRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5