Titles you rated
Steel RainRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0