Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Cold FishRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
DaydreamingRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Hideaki Anno: The Final Challenge of EvangelionRated ★ 3.0
Twittering Birds Never Fly: The Clouds GatherRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 3.5
OasisRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 3.5