Titles you rated
Youth of MayRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Maxton Hall - The World Between UsRated ★ 3.0
The Summer I Turned Pretty Season 3Rated ★ 3.5
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 3.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Dash & LilyRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.5
Love GenerationRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0- Biklonz Season 5Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0- School 2Rated ★ 4.0