Titles you rated
Licorice PizzaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 5.0
NostalgiaRated ★ 5.0
I Am LoveRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Under the SkinRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
RomaRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Cold WarRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0