Titles you rated
Marvel ZombiesRated ★ 2.5
Alien: EarthRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
X-Men '97 Season 1Rated ★ 3.5
What If...? Season 3Rated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 2.5
Agatha All AlongRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
The AcolyteRated ★ 2.5
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 2.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 2.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0