Series
Ratings
312- GintamaRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 1.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 2.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
Steven UniverseRated ★ 3.5
Steven UniverseRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 3.0