Movies
Ratings
165
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Goal II: Living the DreamRated ★ 3.0
The Damned UnitedRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Under the SunRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.5
The BronzeRated ★ 2.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
It BoyRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5