Titles you rated
SmugglersRated ★ 3.0
After YangRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 2.0
Quiz LadyRated ★ 3.0- Pitch HighRated ★ 0.5
DangalRated ★ 4.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
PadakRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
NopeRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0