Titles you rated
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
The Ministry of Ungentlemanly WarfareRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The GuiltyRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Red EyeRated ★ 3.5
The Electric StateRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 2.5
ExtractionRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
65Rated ★ 2.0
RetributionRated ★ 1.5
SmugglersRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0