Titles you rated
OnimushaRated ★ 3.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Knight FlowerRated ★ 3.0
HyenaRated ★ 2.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 2.5
The WhirlwindRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
One Dollar LawyerRated ★ 1.5
Uncle SamshikRated ★ 3.0
Chief Inspector 1958Rated ★ 1.5
UnicornRated ★ 3.5
PaybackRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 3.5