Series
Ratings
28
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Samurai ChamplooRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Baccano!Rated ★ 3.0
Toradora!Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
Mr. OsomatsuRated ★ 0.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
Mr. TONEGAWA Middle Management BluesRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 2.0
The School Nurse FilesRated ★ 0.5