Series
Ratings
28
My Journey To YouRated ★ 3.0
IDOLiSH7 Third Beat! Part 2Rated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
TorikoRated ★ 5.0
IDOLiSH7 Third Beat!Rated ★ 5.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
SUPER LOVERSRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
IDOLiSH7 Second Beat!Rated ★ 5.0- Fate/Grand Carnival 1st SeasonRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Hypnosis Mic -Division Rap Battle- Rhyme AnimaRated ★ 5.0