Titles you rated
RedactedRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The TruckRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
MorganRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 4.0
Day of the DeadRated ★ 4.0