Titles you rated
The Naked GunRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 2.5
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Final Destination 2Rated ★ 3.0
DevilRated ★ 2.5