Series
Ratings
12- The Lost RoomRated ★ 4.0
- Transporter: The SeriesRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Penny DreadfulRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.5