Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 1.5
DoctorsRated ★ 4.5
Chicago TypewriterRated ★ 1.0
Voice season1Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 2.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5