Titles you rated
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 3.5
The Kardashians Season 1Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0- Kakegurui ××Rated ★ 2.0
HorimiyaRated ★ 1.5- KakeguruiRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5