Titles you rated
BurningRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0