Series
Ratings
84
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.5- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
GrimmRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 4.5