Movies
Ratings
29
Iron Man 3Rated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
Officer of the YearRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0