Titles you rated
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
The Drug KingRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0