Series
Ratings
106
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Between Friendship and LoveRated ★ 5.0- Secret Crushes Season 3Rated ★ 5.0
Secret Crushes Season 2Rated ★ 5.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 1.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 0.5
Dream High 2Rated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 2.0
PastaRated ★ 2.0