Series
Ratings
411
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
IronheartRated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Marvel's The DefendersRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- History of ScruffinessRated ★ 4.0
Your Friendly Neighborhood Spider-Man Season 1Rated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 4.0
Star Wars: Skeleton CrewRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0