Movies
Ratings
633
DuneRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5- Highway StarRated ★ 2.5
Closer to HeavenRated ★ 2.5
Twilight GangstersRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 2.5
SpectreRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
BluebeardRated ★ 2.5
The Drug KingRated ★ 2.5