Series
Ratings
16
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0