Titles you rated
- 슈퍼갤즈Rated ★ 4.0
- A Little Snow Fairy SugarRated ★ 4.5
- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 4.5
- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Hare+GuuRated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 4.5
Princess Tutu: Kapitel des EiesRated ★ 4.0- Princess Tutu: Kapital des KükensRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.0