Titles you rated
Julie & JuliaRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5
UpRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 2.5
Loving VincentRated ★ 5.0
Rob-B-HoodRated ★ 2.5
Annabelle: CreationRated ★ 1.5
BladeRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
What We Did on Our HolidayRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0