Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 2.0
ThorRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.5
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 0.5
InterstellarRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 1.0
ChefRated ★ 0.5
The UnjustRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 1.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 0.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 1.0
The WailingRated ★ 1.0
The AvengersRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 1.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.0
Gone GirlRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0- The Forbidden Legend: Sex & ChopsticksRated ★ 0.5