Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0- The Birth of KoreaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
No Time to DieRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0