Titles you rated
Princess MononokeRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 3.5