Movies
Ratings
103
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0