Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Secret HealerRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5- 원피스 3기Rated ★ 5.0