Titles you rated
DunkirkRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
San AndreasRated ★ 1.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 5.0
SunshineRated ★ 3.5
PoseidonRated ★ 3.0
Japan SinksRated ★ 2.5