Titles you rated
PastaRated ★ 1.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
GleeRated ★ 2.5
GleeRated ★ 2.5
DexterRated ★ 4.5- DexterRated ★ 4.5
Heroes RebornRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.0