Series
Ratings
87
Golden TimeRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 1.0
StrangerRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.5
CircleRated ★ 1.5
Designated SurvivorRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 2.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 1.0
SupernaturalRated ★ 2.0
Chief KimRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 2.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 2.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 2.0