Movies
Ratings
129
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0