Series
Ratings
25
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Lily FeverRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5