Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Captain FantasticRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0