Movies
Ratings
111
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0