Series
Ratings
123
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Korean Pork Belly RhapsodyRated ★ 4.0- Hanwoo RhapsodyRated ★ 3.5
- 냉면 랩소디Rated ★ 3.5
Korean Fried Chicken RhapsodyRated ★ 3.5
Street Food Fighter 2Rated ★ 5.0
Street Food FighterRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5- 짜장면 랩소디Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5- 소주 랩소디Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
VigilanteRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5