Series
Ratings
46
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5