Series
Ratings
49
The Price of ConfessionRated ★ 4.5
So, You Make ItRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 4.0
Into the Night Season 2Rated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Wild RomanceRated ★ 3.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.0