Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
ManokRated ★ 3.0
FlowRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5