Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Earth ArcadeRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
The Judge from HellRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
A Virtuous BusinessRated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 1.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 2.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
ShōgunRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.0