Movies
Ratings
25
HerRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0