Series
Ratings
16
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5- K-ON!Rated ★ 3.5
Missing NineRated ★ 1.5
Personal TasteRated ★ 3.5